גשר אווירי

אמבולנס אוירי

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

אמבולנס מוטס

צלצל עכשיו לצוות הבינלאומי שלנו לעזרה מיידית
קו חם: 889092 – 544 – 972+
משרד: 5741886 – 3 – 972+
 
זמינים 24/7 בכל ימות השנה!

גשר אווירי בע"מ, חברת התעופה למטוסי סילון פרטיים הגדולה בישראל, עם צי מטוסים בבעלות מלאה וברישוי מלא, מבצעת טיסות פינוי אווירי / אמבולנס מוטס, מישראל ולישראל ממגוון יעדים ברחבי העולם.

יתרונה המשמעותי בתחום העוסק בפינוי מוטס הינו יכולת החברה להעמיד צי מטוסים גדול ומגוון, אשר נותן פתרון ויתרון משמעותי בזמינות והכנה לכול תרחיש אשר החברה נדרשת לעמוד.

לחברה יש מחלקת מבצעים בזמינות תמידית 24/7 אשר יודעת לתת מענה על כול תרחיש וכול בעיה , לפני המראה וכמובן בזמן ניהול הפינוי והטסה . נתון חשוב הינו שחלק ממטוסי החברה הינם ברישוי אמריקאי דבר אשר מקל ומקצר את תהליך ההכנה לפינוי המוטס, וכמו כן מגדיל את תווך המדינות אשר ניתן לפנות מהם באמבולנס מוטס..

חירום יכול לקרות בכל מקום, בכל זמן. גשר אוירי נותנת מענה מיידי ומקצועי לכל מקרה בו צריך להציל את חייו של האהוב שלך: בן, בת, הורים, בעל או אישה הנמצאים במצב רפואי קשה בחו"ל, ואשר הבאתם לארץ או הטסתם להמשך טיפול רפואי בחו"ל נדרשת במיידי.

גשר אוירי עם רישיון הפעלה מבצעית, 02/AOC # 105/01, יכולה להבטיח תגובה מהירה ביותר עבור פינוי לישראל וממנה עם ארבע מטוסים בבעלות מלאה.

פינוי מוטס

פינוי מוטס מאתרים נבחרים בעולם, שירות הטסה רפואית במטוס פרטי, שרות אמבולנס אווירי, הוא למעשה שירות של טיפול נמרץ נייד . האמבולנס המוטס מגיע לכול מקום בעולם יחד עם צוות רפואי בכיר ומצויד בטכנולוגיה רפואית מתקדמת. המטוס יכול לאסוף חולים מכל מקום אשר ניתן לנחות בו, אחריות החברה הינה להביא את המטופלים לכל מקום שבו יוכלו לקבל את הטיפול לו הם זקוקים במהירות הגבוהה ביותר האפשרית. לאחר שנקבע אופן הפינוי הנדרש או אופי הפציעה/מחלה של המפונה, החברה מציידת את צי מטוסי הסילון שברשותה, בציוד רפואי מתאים ומתקדם לשם ניטור ומעקב אחרי מצב החולה/פצוע בהתאם לסוג הפינוי! מטוסי גשר אווירי יכולים לנחות במרבית שדות התעופה הקיימים ובכך לתת שרות ייחודי אשר לא ניתן לקבלו מחברות תעופה מסחריות, שרות זה מקנה לגולשי סקי אלפיני וסנובורד ולכלל העוסקים בספורט אקסטרים שרות אשר לא ניתן להעריכו בזמן וכסף, זמן פינוי בתחום פציעות / טיפולים הינו מרכיב קריטי.! שרות זה קיים כמו כן למטיילים בכול העולם לצערנו לא פעם אנו מוקפצים ליעדים ייחודיים אשר אנו נדרשים לבצע פינוי מוטס מאתרים נידחים ולא קונבנציונליים. מדובר לעתים בהבדל בין חיים ומוות ולכן כאשר אחד מבני משפחתכם או חברכם נזקק להטסה רפואית חברת גשר אווירי הינה הגורם המקצועי, הזריז והאפקטיבי ביותר לביצוע משימה של פינוי מוטס/ אמבולנס אווירי במינימום זמן. לכלל שרותי הפינוי של החברה מתלווה צוות רפואי מלא, אשר מורכב מרופא בכיר אשר מתמחה בסוג פינוי או הפציע, פרמדיק בכיר אשר מכיר את התנהלות הפינוי ומוכשר לפינוי אווירי בפרט, ואו עוזר רפואי תעופתי, המכיר ומוכשר לליווי צוות רפואי מוטס.

הטסת איברים

הטסת איברים חברת גשר אווירי מתמחה במתן שרות למרבית חברות הביטוח ולמוקדי החרום של מדינת ישראל, ולכן יש לנו יתרון גדול בהטסת איברים להשתלות בצורה מהירה ובטוחה ותוך מתן מענה תעופתי מידי.

הטסת פגים

הטסת פגים, בליווי צוות רפואי בעל מומחיות בטיפול נמרץ, צוות אשר עבר הכשרה לטיפול רפואי מוטס! הצוות כולל רופא טיפול נמרץ פגים, פרמדיק בכיר, או אחות מוסמכת טיפול נמרץ פגים.