גשר אווירי

בטיחות

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

אנו, בחברת "גשר אווירי", מקפידים על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.
ניסיונם העשיר של אנשי הצוות האווירי בחברה, הידע הרב שלהם בתחום התעופה וההסמכות הרבות בהן הם משתתפים לאורך השנים, מאפשרים לנו להציע לכם טיסה בטוחה, לצד שירות אישי ומקצועי.

מטוסים מתקדמים ובטיחותיים – מכוונים גבוה!

בטיחות הטיסה עומדת בראש מעניינו!
הפעולות השונות אותן מקיימת החברה לאורך כל שנות פעילותה ותמשיך בכך גם בעתיד, מסייעות לנו להציע ללקוחותינו את רמת הבטיחות הנחשבת גבוהה במיוחד.
שמונה הטייסים הקבועים שלנו ב"גשר אווירי" הינם בעלי הסמכה והכשרה מתאימה וכן בעלי ניסיון של שנים רבות בהטסת מטוסים פרטיים, מסחריים וצבאיים.
יכולתם הרבה, מיומנותם בתחום התעופה, הקורסים וההסמכות שהם עוברים בכל עת מאפשרים לנו להציע במסגרת הטיסה את הביטחון הנדרש לנוסע.
לצד כל אלה, עוברים הטייסים אחת לחצי שנה מבחני בריאות וכושר על מנת להבטיח כי בריאותם תקינה ובאפשרותם לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

החברה בעלת צי המטוסים הגדול במדינה

צי המטוסים של גשר אווירי הכולל 4 מטוסים בבעלות החברה, עובר בדיקות תקופתיות ומתוחזק על ידי הצוות המקצועי ביותר הכולל טכנאים ואנשי צוות קרקע.
כאשר אנחנו נעזרים במטוסים של חברות תעופה אחרות כדי לתת שרות ללקוחותינו, אנו מבטיחים כי מדובר בחברות מובילות ביותר המציעות אף הן את דרגת הבטיחות הגבוהה הנדרשת.
אנו עומדים על פי כל התקנים הגבוהים הנדרשים מרשות שדות התעופה הישראלית והאמריקאים ומבצעים בדיקות יזומות שונות המאפשרות לבחון את דרישות רשויות התעופה, הן בארץ והן בחו"ל, לצורך הפעלת טיסות פרטיות אלו.