גשר אווירי

בנק שעות טיסה – למה זה שווה גם לכם

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

לקוחות עסקיים, שנעזרים בשירותי טיסות פרטיות לחו"ל יכולים להרוויח מגוון יתרונות ברכישת בנק שעות טיסה.

השירות הייחודי והחיוני הזה מעניק מגוון פתרונות ומזמן הזדמנות אדירה לחיסכון כלכלי והנאה מכל יתרונות השירות בטיסה פרטית במטוס מנהלים.

היתרונות שברכישת בנק שעות טיסה עם חברת גשר אווירי

  1. זמינות מיידית למטוס מנהלים בבחירה אישית

לקוח עסקי שרוכש בנק שעות טיסה מקבל תיעדוף בהזמנת טיסה, גם בהתראה קצרה. באפשרות הלקוח לשריין לעצמו מטוסי מנהלים לפי דרישה, כך שניתן לספק לו את המענה הטוב ביותר לצרכיו. ברכישת בנק שעות טיסה כל שנדרש מהלקוח העסקי הוא ליצור קשר עם אגף המבצעים של חברת התעופה ולהודיע מה המועד שבו הוא מעוניין לטוס ולאיזה יעד הוא רוצה להגיע.

  1. חיסכון משמעותי בעלות הטיסות

בעוד שעת טיסה במטוס המיועד ל- 8 נוסעים עולה בממוצע כ- 5,000 דולר, ברכישת בנק שעות טיסה הלקוח העסקי יכול לחסוך מאות ואפילו אלפי דולרים לכל שעת טיסה. ככל שחבילת שעות הטיסה גדלה, כך גם ההנחה המגיעה ללקוח גדלה, ויכולה להיות משמעותית, גם ברכישת חבילה בסיסית בלבד.

  1. זיכוי מס מידי עבור טיסות עתידיות

לפני תום שנת המס הנוכחית, מומלץ לבחון האם החברה זקוקה לייצר הוצאות נוספות. זו אחת האפשרויות שעומדות לרשות אנשי עסקים, שנוהגים להשתמש בשירות טיסות פרטיות לחו"ל באופן תדיר או לעיתים קרובות, הודות לעובדה, שרכישת בנק שעות טיסה הנה בגדר הוצאה מוכרת של העסק או החברה, ולכן היא מאפשרת ללקוח עסקי לקבל החזרי מס בעבור טיסות שטרם ביצע.

  1. חבילת הטיסה העסקית האופטימלית ללקוח

ברכישת בנק שעות טיסה יכול הלקוח להגדיר את דרישותיו מבעוד מועד ולחסוך את ההתעסקות בפרטים הקטנים לפני כל טיסה. הבקשות המיוחדות, קייטרינג לפי דרישת הלקוח ושירותים נלווים כמו שירותי הסעות וליווי יכולים להיות מוגדרים מראש בחבילת הבסיס של הלקוח, כך שרק אם יש לו בקשות מיוחדות יהיה עליו לעדכן את אגף המבצעים בעת ביצוע הזמנת הטיסה. התהליך הופך להיות מהיר יותר ונוח, כמעט אוטומטי.

  1. חבילות משתנות לפי צורכי הלקוח

כל לקוח עסקי או פרטי רשאי לבחור את בנק השעות המתאים לצרכיו ולדרישותיו. ניתן לרכוש 30, 50, 100 או 200 שעות טיסה ולשריין מטוס קבוע, שיהיה זמין בכל עת.

  1. כניסה למועדון VIP

מועדון VIP יוקרתי מספק ללקוחות עסקיים ופרטיים שרוכשים בנק שעות טיסה מעטפת שירותים ייחודית, שכוללת מגוון ייחודי של הטבות.

רכישת בנק שעות טיסה היא בין הפתרונות היעילים והחסכוניים עבור מי שנוהג להשתמש בשירותי טיסה פרטיים. בין אם מדובר בלקוח עסקי או בלקוח פרטי, שיקולי נוחות, זמינות ושיקולים כלכליים מצביעים על עדיפות מכל היבט שבוחנים את האפשרות.

 

 

דילוג לתוכן