גשר אווירי

בנק שעות טיסה

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

חבילת שעות טיסה - בנק שעות ללקוחות עסקיים

בנק שעות הטיסה ללקוחות עסקיים הינה הדרך היעילה והטובה ביותר לניהול הטיסות שלכם בכול זמן ולכול מקום בעולם!

קניית קרדיט עתידי לשימוש הלקוח, הינה הדרך הנוחה ביותר לייצר לעסק שלכם גם הוצאה מוכרת במידי! לטובת זיכוי החשבונית ברשויות המס, וגם הבטחה לכך שבכול רגע תוכלו להתקשר לאגף המבצעים של גשר אווירי ולהודיע כי ברצונכם לטוס בהקדם לכול יעד בעולם. לקוח הרוכש בנק שעות מראש, ומשתמש בהן לפי הצורך, משריין לעצמו את המטוס המועדף עליו ואפילו מקבל מחיר מיוחד עם הנחת לקוח קבועה, מה שיכול לחסוך כסף רב.

הנחה של מאות דולרים לשעת טיסה!

  • החבילות המוצעות הינן 30\50\100 שעות טיסה.
  • עד 8 אנשים בטיסה- הלקוח או מי מטעמו.
  • טיסה לכל יעד שתבחרו.
  • הוצאה מוכרת ברשויות המס.
  • זמינות מיידית - תקבלו קדימות בהזמנת טיסות פרטיות.
  • מחיר מיוחד למחזיקי חבילת בנק שעות.

שירותי VIP

ב"גשר אווירי" אנו מציעים לכם מבחר של שירותי V.I.P בדרך אל הטיסה הפרטית שלכם. במסגרת שירותינו, נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונדאג שתעברו את הטיסה הפרטית שלכם ואת כל השלבים המוקדמים בצורה נוחה וללא דאגות.

הנוסעים שלנו, הבוחרים שירות טיסות פרטיות, אינם נדרשים להמתין שעות ארוכות בבידוק הביטחוני ובביקורת הדרכונים. איתנו, תוכלו לדלג על הכל בצורה הכי V.I.P שיש.

במסגרת שירות ה- V.I.P שלנו תגיעו לאזור ייחודי, בו תעברו את ביקורת הדרכונים והבידוק הביטחוני על ידי צוות קרקע שיגיע ישירות אליכם ובפרטיות מלאה. תוכלו להגיע לכל יעד שתרצו ומתי שתרצו, מבלי לבזבז שעות ארוכות בהמתנה לכרטוס, לבדיקה הביטחונית ולבדיקת הדרכונים.

ב"גשר אווירי" אנחנו רוצים שיהיה לכם נוח לאורך כל הדרך. במסגרת מכלול השירותים השונים שאנו מציעים לאלה הבוחרים בטיסות פרטיות, מוצעים גם שירותי תחבורה קרקעית, המאפשרים הגעה נוחה ומהירה אל שדה התעופה, ממנו יוצאת הטיסה, וכן הגעה אל היעד המבוקש, לאחר הנחיתה. שירותים אלה מהווים פתרון מצוין בין אם במסגרת טיסה פרטית לצרכי עסקים או טיסה פרטית לצרכים אישיים.
ליווי קרקעי צמוד
שירותי התחבורה הקרקעית יחסכו לכם זמן רב וייקחו אתכם ישירות אל היעד, שאליו אתם מעוניינים להגיע. במסגרתם תוכלו לבחור לנסוע במונית, ברכב שכור או עם נהג ברכב מנהלים מפואר. שירותי התחבורה האלה יתואמו בהתאם לדרישותיכם וצרכיכם השונים. אנו נזמין עבורכם את שירותי התחבורה, על פי לוחות זמני הטיסות שלכם, בהתאם ליעדים השונים אליהם תרצו להגיע, ובהתאם לסוג התחבורה בה תבחרו.

פתרונות מתקדמים ויעילים אלה מתאימים לכל אחד, המעוניין להגיע אל שדה התעופה או לאחר הנחיתה, באופן המהיר והנוח ביותר. פתרונות התחבורה המגוונים עומדים לרשותכם בכל עת, ואנו נשמח לתכנן עבורכם את הנסיעה, כחלק מסל שירותי הטיסה הפרטית ללקוחות החברה השונים.