גשר אווירי

חיטוי המטוסים הפרטיים של גשר אווירי

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

יותר ויותר מדינות מוסיפות הגבלות על טיסות בכדי להילחם בהתפשטות נגיף הקורונה. דינמיות הנגיף והשינויים במדדי התחלואה במדינות השונות מקשים על הנהגת מדיניות אחת שתהיה תקפה עבור כולם, וגם החשש של האנשים מפני חשיפה והדבקה לא מאפשר להקל ראש בחשיבות השמירה על הבטיחות והבריאות וצמצום הסיכון להדבקה וחשיפה לנגיף ככל שניתן.

 

כתוצאה מכך הביקוש לטיסות פרטיות הולך וגדל, ומטבע הדברים, חברה שמעמידה לרשות קהל לקוחותיה את האפשרות לנוע ממדינה אחת לאחרת בימים אלו, חייבת לעמוד בתקנים שנקבעו בחוק ולנקוט במדיניות מחמירה וחסרת פשרות על מנת להבטיח לקהל הנוסעים מינימום סיכון ומקסימום הנאה ובטיחות.

 

חיטוי מטוסים פרטיים- ההבטחה לטיסות פרטיות בטוחות ושקטות

 

בנסיבות רגילות, מטוסים פרטיים עוברים ניקיון יסודי בין כל טיסה אחת לאחרת, ומוכנים לקבל את פני הנוסעים הבאים נקיים ומצוחצחים. עם זאת, בשבועות האחרונים, כדי להגן עוד יותר על לקוחותינו ועל הצוותים של גשר אווירי, אנו מיישמים סטנדרט ניקיון קפדני עוד יותר עם חומרי חיטוי ייחודיים, חדשניים ופורצי דרך.

מטוסי גשר אווירי עוברים חיטוי במוצר אנטי-ויראלי מיוחד לפני כל טיסה, ומצוידים בערכות סניטריות אישיות, הכוללות מסכות, כפפות וחומר מחטא, שמיועדים לכל נוסע באופן אישי.

על מנת להבטיח שקט נפשי לנוסעים במטוסי החברה יצרנו שיתוף פעולה עם חברת BioShield, שמספקת חומר חיטוי אנטי- מיקרוביאלי, אותו ניתן ליישם על כל סוגי המשטחים.

 

על חומר החיטוי הייחודי שגשר אווירי בחרה להגן עמו על קהל הנוסעים

 

חומר החיטוי הייחודי של חברת BioShield הוא פיתוח אמריקאי, שאושר על ידי ה- FDA וה- EPA. הוא מבוסס על מים, ידידותי לסביבה, אנטי- אלרגני וידידותי הם לבני אדם והן לבעלי חיים. אין בשימוש בו סכנת מגע או שאיפה, וניתן ליישם אותו אף על משטחים אלקטרוניים ומשטחים שבאים במגע עם מזון וצעצועים של ילדים קטנים.

החומר נועד לקטוע את שרשרת ההדבקה ולמנוע התפשטות וצמיחה של מיקרובים, חיידקים, פטריות, עובש ווירוסים, לרבות COVID-19. פעילותו עמידה למשך 90 יום.

 

שמירה על הנחיות הבטיחות במהלך הטיסה

 

על מנת לעמוד בהנחיות הריחוק החברתי המומלצות על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות ולהגן הן על הנוסעים והן על אנשי הצוות, שינו צוותי האוויר של גשר אווירי גם את נהלי השירות שלהם. עם זאת, אנו מבטיחים לכל נוסע טיסה במטוסים פרטיים עם צוות חם, שמעניק את סטנדרט השירות הטוב ביותר.

 

אנו מכירים את צורכי הנוסעים שלנו וחותרים תמיד לתת את המענה המושלם, כך שהטיסה תעבור בצורה בטוחה ונעימה. מסיבה זו אנו לא מתפשרים על שום פרמטר עליו אנו מתחייבים ללקוח. אנו כאן כדי לקצר לכם תהליכים, לחסוך לכם בזמנים, להבטיח לכם טיסה נעימה ובטוחה וחוויית טיסה ברמה אחרת, כי מטוסים פרטיים זו פריבילגיה שאתם בהחלט ראויים לה!

דילוג לתוכן