גשר אווירי

טיסות פרטיות- הדרך הבטוחה להגיע לחו"ל

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

מאז ומעולם הייתה התעופה הפרטית ידועה ביתרונות בטיחותיים רבים על פני טיסה במטוסי נוסעים מסחריים.

ההחלטה לטוס בטיסות פרטיות בזמן שמגפת הקורונה מתפשטת ברחבי העולם, וגם בחלוף המשבר העולמי, ככל הנראה מבוססת יותר על בטיחות מאשר על הרצון בפאר ויוקרה שעד כה עמדו רק לרשות מי שהיה באפשרותו לעשות זאת מבחינה כלכלית.

השמיים פתוחים ויש מספיק מהם לכולם

אוכלוסיית העולם חוזרת לאט להתנייד באופן אווירי, והעומס על המטוסים המסחריים מותיר לכל מי ששואף להגיע ליעדים חדשים שתי ברירות: הסתכנות בחיכוך עם נוסעים נוספים וחשיפה לנגיף הקורונה או המנעות מוחלטת מטיסות. לכן, הבחירה במטוסים פרטיים הינה אידאלית ובטוחה, והביקוש לטיסות אלו גדל מאוד בעת האחרונה.

מהם יתרונות הבטיחות של טיסה פרטית על פני טיסה במטוס מסחרי?

  1. מטוסים פרטיים משתמשים בטרקליני מנהלים קטנים ואינטימיים, בדרך כלל בבניין בן קומה אחת או שתיים, עם טרקלין פרטי בטרמינל מרווח, ומינימום זמן שהייה, דבר אשר מקטין את החשיפה לנוסעים אחרים. פרט לכך, מרבית שדות התעופה מאפשרים לנוסעים בטיסות פרטיות להימנע מהכניסה לטרמינל ולהגיע ישירות למטוס.
  2. שלא כמו במטוסים מסחריים, הנוסעים במטוסים פרטיים רשאים להשתמש כמעט בכל שדה תעופה ציבורי. הבחירה בשדה תעופה קטן יכולה להיות גם בטוחה יותר וגם נוחה יותר, שכן הוא עשוי להיות קרוב יותר ליעד אליו מבקשים הנוסעים להגיע.
  3. אחד היתרונות הבולטים בטיסה פרטית הוא האפשרות להימנע מתורים צפופים ומעבר במבדקי אבטחה ללא נעליים. מעטים הם שדות התעופה שדורשים זאת מהנוסעים בטיסות פרטיות.
  4. גם המעבר במכס קל יותר לטסים בטיסות פרטיות, ובדרך כלל סוכני הגבול עולים למטוס על מנת לבדוק את מסמכי הנוסעים, או שהם מלווים אותם למשרד פרטי לשם כך.
  5. נוסעים בטיסות פרטיות לא נדרשים לבצע צ'ק אין. בנוסף לאישור זהותם על ידי הטייסים, גם בדיקות הכבודה מתבצעת על ידם.
  6. בטיסות פרטיות מטען הנוסעים נבדק על ידי צוות עובדים מצומצם בתהליך שקוף מאוד, מה שמעניק לבעל המטען ביטחון ושקט נפשי.
  7. מטוסים פרטיים רשאים לטוס בנתיבים על פי בחירת חברת התעופה. הדבר מבטיח טיסה בנתיב הקצר ביותר האפשרי והימנעות מטיסות המשך, שמגדילות את הסיכוי להיחשף לנוסעים נוספים ולנגיף הקורונה.

 

לסיכום

הבחירה בטיסות פרטיות היא כבר לא פריבילגיה ששמורה רק לעשירון העליון ולדיפלומטים. היא מהווה פתרון מושלם למי שרוצה לשמור על הבטיחות שלו ולהבטיח לעצמו מקום בטיסה מהירה ונקייה מחשיפה לנגיפים. בנוסף לכל אלו, צפויה לו חוויית טיסה נעימה ומיוחדת.

השמיים פתוחים, וגשר אווירי פותחת לכם דלת לעולם בטיסות בטוחות ושלוות.

דילוג לתוכן