גשר אווירי

ייעוץ לפני קניית מטוס פרטי

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

יעוץ והדרכה ללקוחות לפני קניית מטוס

חשיבות הייעוץ המקדים בקניית מטוס מנהלים פרטי בעזרת חברה מקצועית הופכת את תהליך הרכישה למוצלח יותר, תוך התייחסות לצרכיו ושיקוליו השונים של הלקוח בעת חיפושיו אחר מטוסי מנהלים.
קנייה של מטוס מסוג זה מתחילה בפגישה עם יועצים מטעמנו, בה אתם מוסרים לנו את כל המידע הנדרש, על מנת שנוכל לעזור לכם בבחירת מטוס מנהלים מתאים. קנייה של מטוס מנהלים, דורשת, בטרם ביצועה, התייחסות לפרמטרים שונים כמו היעדים אליהם ייצא המטוס, מספר הנוסעים שיטוסו בו, כמה שעות מעוניינים להשתמש במטוס בחודש / שנה ועוד פרמטרים רבים.
בקניית מטוס מנהלים פרטי, חשוב להתייחס אל כל הצרכים השונים שלכם, על מנת שמטוס זה יציע לכם את הפתרונות הטובים והמתאימים ביותר. ניסיוננו הרב והיכרותנו עם עולם התעופה וחברות התעופה השונות, יאפשרו לכם לבצע קנייה נכונה של מטוסים פרטיים, בין אם כזו הכוללת שימוש קבוע בהם ובין אם החכרתם של מטוסי מנהלים מעת לעת.

 

במסגרת קניית מטוס מנהלים פרטי, נפיק עבורכם את כל הדו"חות הנדרשים, על מנת שתוכלו אתם עצמכם להתייחס לעלויות השונות אל מול יתרונותיו של המטוס. קניית מטוס מנהלים פרטי בעזרתנו תאפשר לכם גם לבחון את מגבלותיו של המטוס, תוך השוואה למטוסים אחרים. השוואה זו הכרחית, החלטה זו תקל עליכם באופן משמעותי בתהליך הבחירה, ולאחר מכן, בתהליך הרכישה עצמו.

בחירת המטוס המתאים ביותר: יותר ויותר אנשי עסקים רוכשים, בשנים האחרונות, מטוסי מנהלים. קניית מטוס מנהלים פרטי כוללת מספר תהליכים שונים. לאחר פגישת הייעוץ המקדים איתנו, לכל דגם מטוס נבחר, אנו נפיק דו"ח ניתוח נתיב (Route Analysis) של הטיסות האופייניות למטוס, נציג עלויות ישירות ועקיפות (ROI) של המטוס ושל צוותי האוויר שיועסקו בו, נציג את היתרונות שלו ואת מגבלות ההפעלה שלו בהשוואה לדגמים האחרים ובנוסף, נציג לפניך דו"ח בטיחות של המטוס לכל דגם רלונטי. לאחר מכן נתחיל באיתור המטוס המתאים ביותר עבורכם. משקיבלנו מכם את כל המידע הנדרש לנו, על מטוסי מנהלים המבוקשים, קנייה זו תהיה פשוטה יותר ונכונה יותר. לאור צרכיכם השונים, והדרישות אותן ציינתם בפנינו, ובמסגרת הליך קניית מטוס מנהלים פרטי, אנו נבחן מספר דגמי מטוסי מנהלים שונים, תוך התייחסות לכל יתרונותיהם וחסרונותיהם של מטוסים אלה.

ניהול מטוס מנהלים פרטי, המציע טיסות מנהלים פרטיות, איננו מתאים לכל אחד. אולם, אנו, ב"גשר אווירי", נעזור לכם לעשות זאת באופן הנכון ביותר. לאחר שבחרתם את דגם המטוס המתאים לכם, נסייע לכם, במסגרת תהליך קניית מטוס מנהלים פרטי, באיתור העסקה המשתלמת והכדאית ביותר של מטוס מנהלים.
בכל הנוגע לליווי והעיסוק בפן המשפטי של העסקה – אנחנו עובדים עם הטובים ביותר, עם עורכי הדין שמטפלים ברוב המכריע של עסקאות רכישת מטוסים פרטיים בישראל, ודרכנו תוכלו לקבל את ההכוון הטוב ביותר לגבי מדינת הרישום המועדפת למטוס, אפשרויות להפעלה מסחרית, בדיקת הסטטוס המשפטי של המטוס, עריכת חוזה המכר ועוד.
עזרה במציאת מימון מתאים לקניית מטוס פרטי, גשר אווירי עוזרת לכם ! בדרך זו תעזור לכם החברה לבחור את הפתרון האטרקטיבי ביותר. קיים מבחר של פתרונות מימון שונים, המוצעים על ידי מגוון של גופים שונים, המסייעים בעת רכישת מטוסי מנהלים. קנייה, בעזרת פתרון מימון שכזה, תהיה כדאית עבור רבים. אם תרצו להיעזר בפתרונות אלה, נוכל להפנות אתכם אל הגורמים המתאימים שיסייעו לכם בכך.