גשר אווירי

קניה וניהול מטוסים פרטיים

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

קניה מטוסים מנהלים פרטיים

אנו ב"גשר אווירי" מציעים לכם מגוון של פתרונות שונים בעת רכישת מטוס מנהלים. לחברתנו יש ניסיון רב בייעוץ ללקוחות החושבים על קניית מטוס פרטי, כניסה לשותפות בבעלות על מטוס מנהלים, החכרת מטוס פרטי או רכישת חבילת שעות במטוס פרטי.
מטוסי מנהלים לקנייה יש בשפע, אולם צריך לדעת במה לבחור. אם אתם מעוניינים לרכוש מטוסים פרטיים, אנו נשמח לסייע לכם לעשות זאת. הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, הן במסגרת שירות הטיסות הפרטיות והן במסגרת שירותי יעוץ ברכישת מטוסי מנהלים, מאפשרים לנו להציע לכם את האפשרות הטובה ביותר. 

אנו נלווה אתכם גם בסקירה מתמדת של שוק המטוסים לאיתור העסקה / מטוס הטובה ביותר, וכשזו תאותר, נשלח נציג מומחה מטעמינו לבדיקת המטוס, בנוסף נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל מבחירת הדגם המתאים לכם של מטוס מנהלים, ועד קנייה נכונה ואף ניהול נכון. נסייע לכם באיתור אנשי המקצוע המתאימים והפתרונות השונים, על מנת שתצליחו בתהליך הרכישה ותיהנו ממטוס המנהלים המתאים לכם במסגרת העסקה המשתלמת ביותר. בעזרתנו תהיה העסקה פשוטה ובעיקר – משתלמת יותר.

חבילת שעות טיסה - בנק שעות ללקוחות עסקיים

חבילת בנק השעות ללקוחות עסקיים במטוס פרטי הינה הדרך היעילה והטובה ביותר לניהול הטיסות שלכם בכול זמן ולכול מקום בעולם!. קניית קרדיט עתידי לשימוש הלקוח, הינה הדרך הטובה ביותר לייצר לעסק שלכם גם הוצאה מוכרת במידי! לטובת זיכוי החשבונית ברשויות המס, וגם הבטחה לכך שבכול רגע תוכלו להתקשר לאגף המבצעים של גשר אווירי ולהודיע כי ברצונכם לטוס בהקדם לכול יעד בעולם. לקוח הרוכש בנק שעות מראש, ומשתמש בהן לפי הצורך, משריין לעצמו את המטוס המועדף אליו וכמובן מקבל מחיר אשר מגלם הנחת לקוח קבוע, דבר אשר יכול לחסוך ללקוחות המשתמשים בשרותי הטסה פרטית, כסף רב.

ניהול מטוסים פרטיים

אם אתם בעלי מטוס מנהלים, ומחפשים אחר חברה, המציעה שירותי ניהול מטוס פרטי, אנחנו הכתובת הנכונה ביותר עבורכם! ב"גשר אווירי" אנו מציעים לכם מבחר של פתרונות מקצועיים מתקדמים במיוחד, במסגרת שירותי ניהול מטוס פרטי. איתנו תוכלו להפעיל טיסות פרטיות למגוון של יעדים שונים, ומבלי שתצטרכו לדאוג לדבר. אנו מציעים לכם שקט נפשי ואת כל הביטחון הנדרש לכם במסגרת שירות ניהול מטוס פרטי. אצלנו תזכו לשירות ברמה הגבוהה ביותר, הניתן על ידי צוות אוויר וקרקע מיומן במיוחד, שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויספק לכם את כל הפתרונות הדרושים לכם, במסגרת שירותי ניהול מטוס פרטי.
יתרונותיו של השירות: ניהול מטוס פרטי איננו פשוט. ניהול מטוס מנהלים דורש התייחסות לפרמטרים רבים, יכולת מקצועית גבוהה, הכרות רבה עם עולם התעופה וכן גם מתן שירות ללקוחות השונים וברמה הגבוהה ביותר. אנו, ב"גשר אווירי", מציעים לכם שירות ניהול מטוס פרטי על ידי מיטב אנשי המקצוע. אנו נדאג לתפעל ולתחזק את המטוס שברשותכם, מבלי שאתם עצמכם תצטרכו לדאוג לכך.
אם אתם מעוניינים להתחיל להפעיל טיסות מנהלים פרטיות ובבעלותכם מטוס מנהלים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ל"גשר אווירי". היכולת המקצועית הגבוהה שלנו, הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים והמוניטין שלנו בתחום הטיסות הפרטיות, מאפשר לנו להציע לכלל לקוחותינו את מגוון הפתרונות השונים. וכשמדובר בשירות של ניהול מטוס פרטי,- אנו נעזור לכם לעשות זאת באופן הנכון ביותר.
כיצד הוא מתנהל: בין אם ברשותכם מטוס מנהלים פעיל, ובין אם רכשתם אחד כזה זה עתה ואתם מעוניינים להתחיל להפעיל אותו, אולם מחפשים גורם מקצועי שיעשה זאת עבורכם, ב"גשר אווירי" נציע לכם את כל הדרכים לעשות זאת נכון ויעיל יותר. במקרים בהם המטוס שלכם איננו בשימוש, זוהי ההזדמנות שלכם להרוויח יותר. אנחנו נדאג להפעיל את המטוס שלכם עבור לקוחות אחרים ולמצוא לו שימוש.
במידה ומדובר בשירות של ניהול מטוס פרטי באופן קבוע, אנו נהיה בקשר עם כל גופי התחזוקה השונים, חברת הביטוח, יצרן המטוס וכל הגופים האחרים, בהם יש להיעזר במסגרת ניהול המטוס, כדי שלא תצטרכו לדאוג לדבר ותוכלו להתרכז בעניינים החשובים לכם.
ניהול מטוס פרטי דורש ניסיון רב. כאן, הידע שלנו והיכולת המקצועית הגבוהה, אותה רכשנו במהלך השנים, יוכלו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לעשות זאת נכון. אנו נמצא את פתרונות התדלוק הזולים ביותר, את הצוות האווירי המתאים, את חלקי החילוף וכל פרט אחר הדרוש למטוס שלכם, על מנת להפעילו ולשרת את כלל הלקוחות.
אנו מאמינים באיכות ללא פשרות. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ונעזור לכם לעשות את זה באופן האמין והנכון ביותר.