גשר אווירי

שירותים נלווים

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

חופשות סקי במטוס פרטי VIP

חולמים לצאת לחופשות סקי ולא רוצים להיות כמו כולם? מפנטזים על חופשת סקי פרטית VIP המתחילה בטיסה פרטית, נוחתת באתרי הסקי המובילים בעולם ללא צורך בנסיעה של שלוש שעות לפני ההגעה למלון! לחברת גשר אווירי הפתרון.
חברת גשר אווירי הינה חברת מטוסי המנהלים הגדולה בישראל בעלת צי המטוסים המגוון והאיכותי ביותר, כחלק ממערך השרות של חברתנו ובעקבות דרישה הולכת וגדלה, החלה החברה במתן שרות ייחודי המטפל בלקוחות המעוניינים לעשות חופשות סקי פרטיות VIP,
גשר אווירי מגשימה לכם את החלום ומזמינה אתכם ליהנות ממבחר אתרי סקי בלתי מוגבל לא משנה עד כמה אתם מנוסים בגלישת סקי – בין אם אתם גולשים ותיקים או מנוסים ובין אם אתם רק מתחילים, אצלנו תקבלו חוויית גלישה ייחודית ברמה הגבוהה ביותר עם הדרכה אישית בעברית במרבית אתרי הסקי באירופה.
השרות הינו אישי ומותאם לכול לקוח. ניתן לצאת לחופשה של שבוע או לצאת לסוף שבוע בלבד. או אפילו ליום גלישה יוצאים בבוקר וחוזרים בערב. ניתן לקחת חברים או אם כבר יצאתם לחופשת סקי, אנחנו ממליצים מאוד לקחת אתכם גם את הילדים. מהר מאוד תגלו שהחופשה מקבלת ממד חדש ומהנה יותר, והחוויות שצברתם הופכות לתחביב משותף שגם הילדים שותפים בו. מומלץ בחום!
ייחודיות השרות של טיסה במטוס פרטי של חברת גשר אווירי הינה בכך שאנו יכולים לנחות ישירות באתרי הסקי ולתת לכם חווית שרות שלא חוויתם מעולם. אנו נטפל ונדאג לכלל הצרכים שלכם באתר הנבחר! ועוד לפני היציאה לחופשת הסקי. נציגי החברה ידריכו אתכם בטיפים החשובים ביותר.
צרו אתנו קשר עוד היום, ונשמח לספר לכם פרטים נוספים על חופשות הסקי VIP באתרים נבחרים ברחבי העולם.

שרותי אבטחת אישים

במסגרת שרותי הVIP של חברת גשר אווירי אנו עושים כול מאמץ לתת ללקוחותינו את השרות הטוב ביותר עם מעטפת ייחודיות מהגבוהה בשוק מטוסי הסילון הפרטיים.
במסגרת שרות הVIP שלנו לקוחות החברה יכולים לקבל שרות אבטחה אישית פרטית, ביניהם אבטחת אישים באירועים ומפגשים, אבטחה במהלך ביקורים וטיולים משפחתיים בחו"ל ואבטחה במהלך פגישת עבודה בארץ ובחו"ל
· ליווי צמוד- מאבטחים המלווים את הלקוח מרגע היציאה מהבית ועד חזרתו
· ליווי ואבטחת אישים- בארץ ובחו”ל
· כמו כן, במידת הצורך מספקת החברה ללקוחותיה שירות ברכבים משוריינים.

טיסות מטען מיוחדות

טיסות מטען מיוחדות
חברת גשר אווירי מפעילה שרות ייחודי של הובלת מטען מיוחד לכול מקום בעולם!
· מהעברת פרטי יוקרה.
· העברה של דואר המחויב להיות אישי ואף מאובטח.
· הטסת מטען מיוחד כדוגמת מתכות מיוחדות.
· הטסת חומרים מסוכנים המאושרים להטסה ע"י רשויות המדינה.
· מטען אם רגישות מיוחדת וטיפול לפי הנדרש מהלקוח.

טיסות ניסוי

חברות רבות העוסקות בתחומי התעשייה הביטחונית או התעופה משתמשות במטוסים של חברת גשר אווירי צוות הטייסים שלנו, לצרכי טיסות ניסוי של מערכות שונות.
החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כלל המערכות הביטחוניות והתעשייה העסקית הנלוות למערכות רגישות אלו, מטוסי החברה וטייסי החברה הינם חלק אינטגרלי מטיסות ניסוי על בסיס קבוע ואנו גאים להיות עזר שכנגד למערכת מובחרת זו.