גשר אווירי

אודות

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

אנו, ב"גשר אווירי", חברת התעופה הגדולה למטוסי מנהלים בישראל, מציעים לכם שרותי הטסה במטוס פרטי ברמה הגבוה ביותר..
החברה, שנוסדה בשנת 1996 על ידי הקברניט צבי דננברג, עומדת לרשותכם בכל עת, ומאפשרת לכם ליהנות ממגוון של שירותים, המספקים מענה לצרכים שונים, החל מטיסות מנהלים, טיסות פרטיות טיסה משפחתית יחודית, דרך טיסות אמבולנס ופינוי מוטס ועד טיסות לצרכים מיוחדים.
לאורך כל שנות פעילותינו, החברה שמה לה כמטרה לספק רמת אמינות גבוהה, שירות מקצועי במיוחד ומתן פתרון כולל  בתחום התעופה, שרות הניתן לכלל לקוחותינו.

אנו מפעילים מטוסי מנהלים סילוניים, מפוארים ברישוי אמריקאי ומקומי ובנוסף, משתפים פעולה עם חברות תעופה מוכרות בארץ בעולם, על מנת להגדיל את זמינות מטוסינו בהזמנות של "הרגע האחרון".
קשרינו הרבים עם חברות התעופה הנוספות מאפשרים לנו להגדיל את צי המטוסים העומד לרשותנו, והופכים אותנו לזמינים וכאלה המספקים מענה לצרכים רבים, בתחום הטיסות הפרטיות.

ניסיונם הרב של אנשי הצוות האווירי ואנשי צוות הקרקע של החברה, לאורך כל שנות פעילותינו הן בארץ והן בחו"ל, מאפשר שיגור טיסות בהתראה קצרה ולמבחר של יעדים לא שגרתיים. אנו ערוכים לטפל בשינויי הרגע האחרון בקלות וביעילות, על מנת להיענות לאורח החיים הדינאמי של לקוחותינו.

שירותי הטיסה של גשר אווירי מתוכננים אישית, בהתאם לצרכיו והעדפותיו של כל נוסע ונוסע ובאופן הדיסקרטי ביותר. לקוחות החברה יכולים לבחור את הקייטרינג בטיסתם, מתוך מגוון של סוגי מזון ושתייה, בדרגות כשרות ואילוצי תזונה שונים. האפשרויות הרבות, המוצעות על ידנו, מאפשרות מענה מתאים ומדויק, בהתאם לבחירתו האישית של הנוסע.

לכל יעד שתבחרו, בכל זמן שתרצו ובסגנון המתאים לכם – "גשר אווירי" תטיס אתכם ביעילות, בנוחות, בדיסקרטיות ובביטחון מלא. אנו עומדים לרשותכם לאורך כל שעות היממה, 24/7, ומבטיחים להעניק לכם את הטוב ביותר.

ב"גשר אווירי" אנו מציעים לכם את הטוב ביותר. המחויבות שלנו לשירות ברמה גבוהה במיוחד, למקצועיות, להתאמה מדויקת לצרכיו של כל נוסע ונוסע וכן לרמת בטיחות גבוהה, הופכים את החברה לחברת התעופה הפרטית המובילה בישראל. הפתרונות הרבים שלנו מאפשרים לנו להתאים לכם את האפשרות הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

הצוות של "גשר אווירי" כולל שמונה טייסים במשרה מלאה, ביניהם צבי דננברג, בעל החברה והטייס הראשי, הזמינים לאורך כל שעות היממה, 24/7. טייסים אלה בעלי הכשרה מתאימה, אותה עברו הן בארץ והן בחו"ל, וממשיכים לעבור בכל עת, במסגרת סימולאטורים מיוחדים על כל אחד מדגמי המטוסים השונים, על מנת לשפר את ניסיונם ואת בטיחות הטיסה. לצוות הטייסים אלפי שעות טיסה וניסיון רב בהטסת מטוסים פרטיים ככלל ומטוסי החברה השונים בפרט ושיפור תמידי  של יכולות מקצועיות הגבוהה, דבר המאפשר להם לספק את המענה הטוב ביותר לצרכי לקוחות החברה ולקוחותיה.

צוות האוויר שלנו, העומד לרשותכם במהלך הטיסה, כולל טייס ראשי, טייס משנה ודיילת, המציעים לכם שירות V.I.P ברמה הגבוהה ביותר. צוות הקרקע שלנו עומד לרשותכם כבר מרגע הזמנת הטיסה ועד הגעתכם אל היעד הסופי ומלווה אתכם לאורך כל הדרך. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ומתאימים לכם את הפתרון הנכון ביותר, לרבות ביצוע שינויים נדרשים או מציאת פתרונות בהתראה קצרה.

OUR TEAM

IMG_7373

Zvi Dannenberg

Captain

972-545-888989+ M

T +972-3-5741886

מייקל-דננברג

Michael Danenberg

VP Business Development

M +972-544-882096

T +972-3-5741886

 

Screen Shot 2022-05-22 at 9.22.36

Eran Shaked

VP Business Development

M +972-54-488-9092

T +972-3-5741886

דבורה-דננברג2

Deborah Danenberg

CFO

M +972-544-905657

T +972-3-5741886