גשר אווירי

הזמנת מטוס פרטי

בגשר אווירי אנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

טיסות מנהלים פרטיות

קשרי העסקים חובקי העולם, במטוס פרטי, ממחישים עד כמה חשוב להיות זמינים בכל עת ובעלי יכולת להגיע לכל מקום, על מנת לנהל את עסקכם ולקדמו כפי שנדרש. ב"גשר אווירי" אנו מציעים לכם מגוון של טיסות מנהלים פרטיות, שתיקחנה אתכם למגוון של יעדים שונים, כדי שתוכלו לנהל את העסקים שלכם באופן היעיל ביותר. טיסות מנהלים פרטיות מאפשרות לכם לסגור עסקה או לחתום על חוזה בכל מקום ובכל זמן בו תדרשו לעשות זאת. טיסות עסקים פרטיות תיקחנה אתכם ישירות עד היעד שאליו תצטרכו להגיע ותחסוכנה לכם זמן רב.
ב"גשר אווירי" אנו מעמידים לרשותכם צי של מטוסים וצוות אוויר קרקע מיומן, שישרתו אתכם באופן מקצועי ביותר וילוו אתכם לאורך כל הדרך, על מנת שתגיעו אל היעד שלכם במהירות האפשרית. בין אם מדובר בסוף השבוע, בשעות מוקדמות במיוחד של הבוקר או בשעות הלילה המאוחרות – אנו כאן לרשותכם. המטוסים שלנו ייקחו אתכם ישירות אל היעד שתרצו ויאפשרו לכם לנהל את העסקים שלכם, בהתאם לצרכיכם השונים.
אנו מאמינים שמגיע לכם הטוב ביותר, ולכן מגוון השירותים הנלווים, המוצעים לכם במסגרת שירות טיסות מנהלים פרטיות, יעזור לכם ליהנות מטיסה נעימה ובטוחה. במהלך הטיסה נגיש לכם ארוחות בהתאם לטעמכם, בר משקאות קלים וחריפים יעמוד לרשותכם , טיסות פרטיות אלו מנוהלות על ידי צוות קרקע וצוות אוויר מקצועי ומיומן. טייסי החברה בעלי ניסיון רב ושעות טיסה רבות. בכל טיסה טייס ראשי, טייס משנה ודיילת, שתשרת אתכם לאורך כל שעות הטיסה. רמת המקצועיות הגבוהה, איכות השירות והיחס האישי, שיוענקו לכם מרגע הזמנת שירותי טיסות מנהלים פרטיות ועד הגעתכם אל היעד הסופי, יעזרו לכם לנהל את עסקכם השונים בכל מקום!
על הקרקע לאחר הנחיתה צוות אישי ילווה אתכם, ואנו נדאג להביא אתכם באמצעות שירותי תחבורה קרקעיים ישירות אל היעד שלכם במהירות ובבטחה.

טיסה בהתראה קצרה

יותר ויותר אנשי עסקים מנהלים את עסקיהם מעבר לים. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנהל אותם, גם מבלי להיות נוכחים בכל מקום. אולם, לעיתים בהתראה קצרה, נדרשים להגיע לפגישה חשובה ולסגור עסקה. כשמדובר בעסקאות חשובות במיוחד, ישנה חשיבות רבה להגיע כמה שיותר מהר ובנוחות המקסימאלית. ב"גשר אווירי" אנו מציעים לכם שירות טיסת מנהלים פרטית, המספק מענה גם במקרים של טיסה בהתראה קצרה. במידה וקיבלתם טלפון בהול, ואתם נדרשים להגיע ליעד כלשהו לצורך חתימה על חוזה או עסקה, אנו נוכל לקחת אתכם במסגרת שירות טיסות מנהלים פרטיות באופן המידי. צי המטוסים שלנו עומד לרשותכם, ואנו זמינים ומבטיחים למצוא עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר, לרבות טיסת מנהלים פרטית למגוון של יעדים, כדי שתוכלו להגיע לכל יעד ובכל רגע.
אנו מומחים בלהבין את הצרכים המיוחדים של לקוחותינו, ומתוך עשרות השנים שהחברה קיימת אספנו אין סוף פתרונות יצירתיים למתן פתרונות בזק לנושא יציאה מהירה לטיסה פרטית. אנו מבינים את הצרכים המיוחדים של טיסות עסקים וטיסות המנהלים הפרטיות, ולכן אנו מספקים את הטיסות גם בהתראה קצרה, ותמיד באמינות, בדיסקרטיות וברמת שירות גבוהה במיוחד..

אגף מבצעים

חברת גשר אווירי מפעילה אגף מבצעים הפעיל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע 365 יום בשנה. אחריות האגף הינה החל מהוצאת הטיסה לפועל ואישור נוסעי הטיסה הפרטית, כולל טיפול בכל מערך השרות של לפני ההמראה, בדרך כאשר המטוס באוויר ועד לנחיתה וטיפול בנוסעים בטרמינל היעד. האגף אמון על כלל נושא השרות הכולל, תפעול מרכז המבצעים, אחריות על , אישורי יציאה מהארץ אישורי כניסה לייעד הטיסה, תפעול האישורים האוויריים, קייטרינג לפי דרישת הלקוח בטיסה הפרטית, דבר אשר משתנה מטיסה אחת לשניה, אישור הכשירות האווירית והוצאת תעודות כושר טיסה , ואחריות כוללת על תפעול הטיסה מA-Z:.
כול זה מבוצע תוך שימת דגש על שמירת בטיחות הטיסה ושירות הולם לממשקי העבודה בסביבת המטוס. כמו כן, מסייעים אנשי המבצעים בפתרון בעיות המשלבות יכולת טכנית גבוהה המשתנה מטיסה פרטית אחת למשניה.